Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Wednesday, 29 August 2012

Szybki konkurs z Creative RelationsWspólnie z Creative Relations organizujemy szybki konkurs.

Czy znasz swoją bliźniaczo podobną pod względem kształtów ciała gwiazdę?
Pewnie nie każda z nas zdaje sobie sprawę, że gdzieś na świecie istnieje gwiazda (aktorka, piosenkarka...) o niemal identycznych kształtach a o fantastycznym looku, dzięki temu, że potrafi zakryć mankamenty swojej urody a uwydatnić walory. I Ty też tak możesz robić....!
 
Nagroda

Od tego zaczynam, bo zazwyczaj nagroda najbardziej kusi.  
Jest nią indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb poradnik pdf, w którym poznasz swoją bliźniaczą gwiazdę oraz otrzymasz propozycję stylizacji idealnych dla Ciebie.
 
W oparciu o Twoje wymiary CR ustali typ Twojej sylwetki i znajdzie bliźniaczą gwiazdę o identycznych proporcjach. Następnie otrzymasz 10 stylizacji bliźniaczych gwiazd z wyjaśnieniem, dlaczego będą się one idealnie sprawdzać dla Ciebie, Twoich kształtów i Twojego typu urody. 

Wszystkie niezbędne informacje dostaniesz w formacie pdf. Tak przygotowany przewodnik będziesz mogła wydrukować, albo wrzucić na iPhona i korzystać podczas zakupów! Wszystkie szczegóły dostępne są pod tym adresem <klik> . Taki poradnik możesz nabyć poza konkursem w cenie 100 zł.

Co należy zrobić?

1. Dodaj bloga do obserwowanych (za pośrednictwem konta Google)
2. Polub Fun Page Distinguish Yourself 
3. Polub Fun Page Creative Relations
4. Odpowiedz, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać...
By wziąć udział w konkursie nie musisz posiadać bloga/ strony internetowej.

W komentarzu do tego posta napisz:
Lubię na Facebooku jako:
Obserwuję jako: 
Adres mailowy: 
Odpowiedź: 
 
Do kiedy?
Konkurs trwa od 29.08 do 07.09.2012 (włącznie). Po tym czasie w ciągu 2 dni wybiorę najciekawszą wypowiedź i wyłonię zwyciężczynię. Wyniki opublikuję na blogu.

8 comments:

 1. chyba data zakończenia się nie zgadza

  ReplyDelete
 2. Zapraszam do zgłoszenia konkursu na http://candy-i-rozdania.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Lubię na Facebooku jako: Paula Rogóż
  Obserwuję jako: Nutinka
  Adres mailowy: nutinka112@gmail.com
  Odpowiedź: Dlaczego ja? Szczerze powiedziawszy chciałabym wygrać , ponieważ jestem ciekawa kto jest moim "bliźniakiem" . Często zdarza się , że nie wiem w co się ubrać ze względu na moje ciało . Nie wiem czy coś pasuje czy nie . Może myślę "Jest super!" A tak na prawdę nie . Myślę , że to dałoby mi dobre wskazówki .
  Pozdrawiam .

  ReplyDelete
 4. Lubię jako: Patrycja Pomarańska
  Obserwuję jako: Patrycja Pomarańska
  mail: ziomalka@opoczta.pl
  Odpowiedź: Dlaczego chciałabym wygrać? Ponieważ od dłuższego czasu szukam wizerunku który by pasował do mnie,mojej figury i urody. Od dawna szukam stylizacji które by mi pasowały a jako że nie najlepiej mi to wychodzi chciałabym znać "bliźniaczą gwiazdę". Może to by mi pomogło w odszukaniu stylu? Nie wiem, ale chętnie się przekonam:)

  ReplyDelete
 5. Lubię na Facebooku jako: Daria Wa.
  Obserwuję jako: ivanotta
  Adres mailowy: ivanotta@gmail.com
  Odpowiedź: Jak mówi przysłowie "jak Cię widzą tak Cię piszą", dlatego o swój wygląd i wizerunek należy dbać i troszczyć się by wyglądać coraz lepiej. Mówi się także że ładnym ludziom we wszystkim ładnie oraz że praktycznie do czego się nie zabiorą to kończy się sukcesem. Ja również chciałabym zabrać się za swój wizerunek od podszewki. Wejść poziom wyżej i powoli rewolucjonizować swoje życie. Nigdy nie jest za późno by zrobić coś dla siebie :)

  ReplyDelete

Spodobał Ci się post? Skomentuj...

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję :)